O nas

Widok z Alei Ujazdowskich na nasz Salon fryzjerski.

Nasza firma powstała w 1978 r. Posiadamy certyfikat Cechu Fryzjerów w Warszawie. Właścicielką i założycielką firmy jest Mira mistrz fryzjerski – stylista, która prowadzi salon razem z córką Dorotą. Nasza filozofia działania: "upiększamy, nie udziwniamy" idzie w parze z fachowością i kreatywnoscią. Łączymy dobre rzemiosło ze współczesnymi trendami, doświadczenie z otwarciem na innowacje, oraz charakteryzujemy się stabilnością - niezwykle cenioną w dzisiejszych czasach. Nasz zespół zgodnie współpracuje i wzajemnie się uzupełnia. Gwarantuje to wysoki poziom usług i dobrą organizację pracy. Działamy nieprzerwanie z niesłabnącym powodzeniem, czego dowodem są zadowolone Klientki o wielopokoleniowym rodowodzie, z których znaczna część wywodzi się ze świata polityki i kultury.

Wnętrze naszego Salonu, mieszczącego się w budynku przy ulicy Aleje Ujazdowskie 18 w Warszawie.

Nasz salon zlokalizowany jest przy Alejach Ujazdowskich 18, na Trakcie Królewskim w Warszawie. Urządzony jest w ciepłym klimacie dopasowanym do zabytkowej kamienicy, w której się znajduje.

 

 

Nasz personel

  • Mira - szef i założycielka firmy;
  • Dorota - współprowadząca salon, fryzjer damski;
  • Kasia - fryzjer damski;
  • Ela - fryzjer damski i męski;
  • Agnieszka - fryzjer damski i męski;
  • Maria - manicure;
  • ,a także asystenci techniczni współpracujący z fryzjerami.

Personel salonu, łącznie z asystentami, jest wyszkolony przez Mirę i posiada kwalifikacje potwierdzone dyplomami polskiego rzemiosła w zawodzie fryzjera. Natomiast systematyczne indywidualne szkolenia, w których uczestniczy każdy z fryzjerów i asystentów kilka razy w roku gwarantują nam wysoki poziom umiejętności w zakresie najnowszych technik fryzjerskich.

Nasi partnerzy

Naszymi partnerami są wiodące firmy na rynku kosmetyki fryzjerskiej:

Nasi partnerzy: Keune, Framesi i Artego

Do naszej pracy używamy produktów kilku firm. Różnorodność tych kosmetyków pozwala nam na indywidualne dobieranie ich do potrzeb każdej klientki i każdego klienta. Dzięki wieloletniej współpracy z profesjonalnymi partnerami i uczestniczeniu w szkoleniach, seminariach i warsztatach podnosimy stale nasze umiejętności i poszerzamy wiedzę. Prowadzimy odsprzedaż części kosmetyków używanych w salonie ze szczególnym uwzględnieniem tych, które służą rewitalizacji i utrzymaniu dobrej kondycji włosa. Z bogatej serii Care Line, Design Care czy So Pure każda klientka po konsultacji z fryzjerem może wybrać cos dla siebie.